Doprava a platba

Doprava

Dopravu objednaného zboží zajišťujeme po celém území České republiky ZDARMA, na území Slovenska pak za příplatek dle vzdálenosti místa dodání. Objednané zboží dodáváme v termínech 7-14 dní od data potvrzení objednávky, pokud není dohodnuto s kupujícím jinak.

Doprava Vaší objednávky tak nezatíží Váš rozpočet  nezvýší cenu dodávaného produktu.

Vyjímkou, na které se nevztahuje doprava zdarma:

  • dodávka prodloužení revizního komínu - zasíláme spedicí na dobírku, cena dopravy je dána ceníkem spedice Toptrans a odvíjí se od vzdálenosti místa dodání a váhy zásilky

 

  • dodávka objednaného produktu (jímky / septiku / nádrže na vodu / vodoměrné šachty), kdy bude zákazník požadovat dodávku v konkrétním datu, kterému nebudeme moci vyhovět (vzhledem k charakteru výroby sdružujeme dodávky více objednávek, které jsou dodávány vždy na jeden směr - např. směr Hradec králové, Čáslav apod.). V tomto případě zajišťujeme dodávku objednaného produktu spedicí, cena dopravy je 50% z celkových nákladů dopravy. Finannční spoluúčast zákazníka na dopravě objednaného produktu je také účtována v řípadě, že zákazník má komplikované místo dodání, kdy není možno spojit dodávku s jinou objednávkou od Kraťas plast a objednaný produkt je dodáván samostatně. O finanční spoluúčasti na dopravě je zákazník vždy dopředu informován.

 

 

Způsob dodání objednaného produktu


Doba dodání je při objednání sdělena v termínu 7-14 dnů od potvrzení objednávky.

V období s vyšším počtem příchozích objednávek může být doba dodání prodloužena na 4 týdny od potvrzení objednávky, anebo na dobu danou dle aktuálního stavu výroby. O prodloužení doby dodání jsou zákazníci informování v aktualitách e-shopu Kraťas plast a v emailu, který je zaslán s montážním návodem a schématem pro zakreslení prostupů po přijetí objednávky.

 

Objednané produkty přepravujeme na valníku o délce 5m, celková délka automobilu . Z tohoto důvodu je nutné sdělit, zda jsou na místě dodání nějaké překážky, které by zkomplikovaly dodávku (ostrá zatáčka, kde se auto nevytočí,zúžená cesta, strmý kopec, na místě se nelze otočit,atd.). V případě komplikovaného místa dodání, kdy není možné doručit objednávku přesně na požadované místo udané v objednávce, je třeba, aby objednatel navrhl jiné místo vykládky,odkud si objednatel svépomocí produkt přepraví k místu instalace.

 

Cca. 2-3 dny před plánovaným termínem dodání Vás budeme kontaktovat s potvrzením dne dodávky a předběžného upřesnění času v rozmezí cca. 3 hodin (nejsme schopni odhadnout dopředu stav silnice - zácpy na dálnici, objížďky a pod.).

Na místě plánované dodávky je třeba účast objednatele anebo jeho zástupce, který  zkontroluje bezchybný stav dodávané objednávky, převezme dokládané dokumenty a v případě platby v hotovosti provede úhradu. Vzhledem k tomu, že v současnosti nedisponujeme automobilem s hydraulickou rukou, je třeba zajistit na místě dodávky osoby, které pomohou s jejím složením. U nádrží (septiků, jímek) do obsahu 8m3 je doporučen počet 3 osob, od 9m3 a více pak 4-5 osob.

 

Změna nahlášeného termínu dodání

Výrobce Kratas plast si vymińuje změnu nahlášeného termínu dodání z důvodu nepříznivých klimatických podmínek anebo nesjízdnosti komunikací.

V případě, že panují nepříznivé klimatické podmínky (silný, nárazový vítr, vysoký mráz, husté sněžení, náledí - kalamitní stav na komunikacích, nesjízdnost komunikací) je nutné termín závozu změnit,aby nedošlo k poškození dodávaných produktů.

 

Platba objednaného zboží:

Při objednání můžete vybírat ze dvou možností úhrady:

Platba v hotovosti

Platba objednaného zboží je v hotovosti při předání zboží. Při platbě v hotovosti, kterou zvolíte v objednávkovém formuláři, obdržíte kromě dodávaného produktu vyúčtovací fakturu s uvedením způsobu úhrady objednávky "v hotovosti", dále všechny potřebné dokumenty pro kolaudaci, tj. protokol o 100% nepropustnosti a vodotěsnosti nádrže, prohlášení o shodě a záruční list. Montážní návod je zaslán mailem do 24h po objednání (v případě objednání v pátek odpoledne a o víkendu / ve svátek 1. následující pracovní den po obdržení objednávky). Montážní návod je možné také stáhnout v pdf. zde.

Platba převodem

Je možné také provést platbu objednaného zboží převodem. U platby převodem tento způsob zvolíte v objednávkovém formuláři. Následně Vám mailem zašleme zálohovou fakturu a po připsání částky na účet společnosti daňový doklad o přijaté platbě. Při dodání pak se zbožím převezmete kromě již výše zmíněných dokumentů pro kolaudaci také vyúčtovací fakturu.

 

Uskladnění Vaší objednávky

 

V případě zájmu o uskladnění zboží je při objednání třeba formou zálohové faktury (platba převodem) uhradit 60% z ceny objednávky s DPH, doplatek zbývající části ceny objednávky provedete v hotovosti při převzetí oproti vyúčtovací faktuře. Dodání uskladněného zboží je následně dle dohody v nejbližším možném termínu závozu.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Potřebujete poradit?
Vladimír Krátký
+420 773 821 072 (Po-Ne 9:00 - 21:00)