Biologický gravitační dočišťovací filtr typ 15-17

Kód: 737
Český produkt
ZDARMAZDARMA
ZPF Zemni piskovy filtr 2
40 819 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.8.2024

✅Osvědčená a patentovaná konstrukce biologického gravitačního dočišťovacího filtru

✅Rychlá a jednoduchá instalace 

✅Biologický gravitační dočišťovací filtr má dlouhou životnost 

✅Biologický gravitační dočišťovací filtr splňuje požadavky ČSN A EN

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biologický gravitační dočišťovací filtr pro 15-17 osob je samonosný (bez nutnosti obetonování). Dočišťovací filtr se umístí na betonovou desku a obsypá se zeminou. Biologický gravitační dočišťovací filtr se využívá k přečištění vody ze septiku nebo čistírny odpadních vod

Filtr je vyroben z kvalitního a odolného polypropylenu, má vysokou životnost.

Odpadní voda bude po průchodu septikem nebo čistírnou odpadních vod a dočišťovacím filtrem vyčištěna až z 95%! Poté již není problém tuto vodu odvádět svodným potrubím do vodoteče, půdy nebo dešťové kanalizace, či do sběrné nádrže a poté ji využít např. k umytí vozidel nebo zalévání zahrady.  Nemusíte se ani bát, že budete mít práci s obsluhou filtru, protože gravitační dočišťovací filtr je z takového hlediska zcela nenáročný. Tyto filtry mají i výhodu, že nikoho neobtěžují zápachem a hlukem, dalším benefitem jsou minimální náklady na provoz (nepotřebují elektrickou energii).

 

Biologický gravitační dočišťovací filtr je plastová nádoba, drenáž a filtrační náplň. Odpadní voda, která proteče prvním stupněm čištění se ze septiku dostane do přívodní drenáže, kde prosakuje vrstvami a začíná dočištění a poté odvod ven. K vypouštění musí být souhlas od vodoprávního úřadu. 

 

Technické parametry

Průměr: 1,2 m 

Výška nádrže: 1,5 m

Váha: 100 kg

Průměr potrubí: přítok 0,125 m, odtok 0,125 m

Výška: přítok 0,100 m, odtok 1,2 m

 

Popis gravitačního dočišťovacího filtru naleznete v našem prvním a druhém pdf dokumentu. 

Technické parametry zde

K biologickému gravitačnímu dočišťovacímu filtru obdržíte všechny potřebné dokumenty pro kolaudaci, tj. protokol o 100% nepropustnosti a vodotěsnosti nádrže, prohlášení o shodě, záruční list, montážní návod. Dle zákona o odpadních vodách, jelikož v případě gravitačního dočišťovacího filtru dochází k vypouštění odpadních vod do vod povrchových, je třeba v případě instalace a užívání gravitačního dočišťovacího filtru v kombinaci s tříkomorovým septikem podat na příslušném úřadě žádost o stavebního povolení k "povolení k vypouštění odpadních vod".

 

   Čistírna odpadních vod s biologickým gravitačním dočišťovacím filtrem 

Gravitacni docistovaci filtr typ 15-17

Doplňkové parametry

Kategorie: Gravitační dočišťovací filtry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čistírny odpadních vod Vladimír Krátký

Společnost Vladimír Krátký má dlouholetou tradici v oblasti plastové výroby. Jsme držitelem vlastního výrobního patentu a čistírny odpadních vod neboli čov nejen vyrábíme, ale také prodáváme! Dále se specializujeme na plastovou výrobou na zakázku a dokážeme z plastu na přání klienta vyrobit jakýkoliv výrobek. (Čistírny odpadních vod, Jímkyseptikyžumpy, Odlučovače ropných látek tuků, Revizní šachty, akumulační a přečerpávací nádrže, Čerpací šachty)

 

Po více než 990realizovaných montážích máme mnoho praktických zkušeností a dokážeme Vám pomoci vybrat vhodnou technologii, navrhnout vhodný způsob likvidace odpadních vod. Umíme poradit a ušetřit Váš čas i peníze. Na přání zákazníka zajišťujeme komplexní služby, dodávku na klíč od návržení vhodné technologie, výběr ideálního umístění, včetně vyžadovaných podkladů (vyřízení povolení, projektová dokumentace, hydroposudek). Samozřejmostí je zajistění dopravy, odborná montáž do připraveného výkopu (po dohodě je možné zajistit rovněž potřebný výkop nebo stavební dozor) a následný servis (včetně odběrů a analýzy vzorků).

Naším mottem je : "V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA".

Díky využití fyzikálních zákonů není třeba žádná řídící jednotka, která je nákladná, poruchová a zvyšuje provozní náklady. 

  • Příznivé ceny čistíren a kvalita přímo od výrobce
  • Více než 24 let funkční a v praxi ověřené výrobky
  • Snadná manipulace a montáž s čistírnou
  • Volitelný úhel nátoku a výtoku čistírny
  • Průtoková jednotka, která se nepřeplní není třeba předimenzovávat
  • Samonosné usazení bez potřeby obetonování
  • Nízké náklady na energii a min. obsluha
  • Vysoká účinnost čištění
  • Provoz čistírny odpadních vod bez výrazného zápachu


Čistírna odpadních vod
Potřebujete poradit?
Vladimír Krátký
+420 773 821 072 (Po-Ne 9:00 - 21:00)