Nádrž na pitnou vodu dvouplášťová - objem 12,5 m³ z certifikovaného PP kruhová

Kód: PP12D
Novinka Český produkt
ZDARMAZDARMA
plastova nadrz na pitnou vodu z certifikovaneho plastu 1
76 986 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.8.2024

✅rychlá a jednoduchá instalace 

✅široká nabídka příslušenství pro komplexní nakládání s dešťovou vodou

✅extrémně dlouhá životnost (několik generací)

✅nádrž splňuje všechny požadavky ČSN a EN

✅100% vodotěsnost (certifikace)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis nádrže na pitnou vodu dvouplášťové kruhové - 12,5 m³

Nádrž na pitnou vodu dvouplášťová kruhová - objem 12,5 m³

Tuto dvouplášťovou nádrž na pitnou vodu doporučujeme instalovat tam, kde je výskyt spodní vody, těžší jílovité, případně jílovito - písčité zeminy anebo do míst, kde se  plánuje vyšší statické zatížení. Pokud plánujete pojezd vozidel nad nádrží na pitnou vodu anebo v jejím blízkém okolí, je však potřeba, aby statik navrhl sílu betonu a železobetonové výztuhy nad plastovou nádrží s ohledem na plánované zatížení.

Co se týče nádrže na pitnou vodu, tak statiku zajišťuje její obetonování ze všech stran, ne pouze konstrukce nádrže samotné. Pro pojezd motorových vozidel není tato dvouplášťová nádrž na pitnou vodu s ohledem na sílu betonu v mezipláští konstrukčně řešena. Je důležité plastovou nádrž na pitnou vodu usadit do měkkého betonu a po vyrovnání nechat v betonu zatvrdnout.

Poté vybetonovat mezipláští (které již z výroby obsahuje po celém obvodu armaturu) a po vytvrdnutí mezipláští přebetonovat horní stranu nádrže.

Níže naleznete montážní návod k instalaci plastové dvouplášťové nádrže na pitnou vodu.

Součástí nádrže na pitnou vodu je revizní komín o průměru 60 cm v klasické výšce 30 cm, plastový krycí poklop, nátok a bezpečnostní přepad (DN 100-150 dle volby klienta). Po provedení objednávky Vám zašleme na emailovou adresu technický nákres (schéma), ve kterém uvedete požadovanou polohu, průměr nátoku, výškové umístění, výšku revizního komínu a případně další požadavky. Tento nákres zašlete na mail dodavatele pro další potřeby technika výroby. 

Aby byla manipulace s jímkou snadná, je opatřena na horní straně úchyty - viz. montážní návod a technický nákres v sekci Certifikáty a montážní návody.

 

Technické parametry:

Objem 12500l / 12,5 m³

Výška 3000 mm

Vnější průměr 2300 mm

Výška výztuhy 10 cm

Revizní komín průměr 60 cm

Výška revizního komínu 30 cm

Váha 270 kg

 

K nádrži na pitnou vodu obdržíte veškeré potřebné dokumenty pro kolaudaci, tj. záruční list, protokol o 100% nepropustnosti a vodotěsnosti nádrže, montážní návod a prohlášení o shodě.

Jsme schopni ve spolupráci s partnerskou společností, zabývající se poradenstvím ve sféře dotací vám dodat vybranou podzemní nádrž na dešťovou vodu a také zjistit, jestli splňujete veškeré požadavky dané SFŽP pro přidělení dotace. Dále vám vypracujeme povinný odborný posudek k dotaci, případně zajistíme její kompletní vyřízení.

Společnost Kraťas plast vyrábí plastové nádrže na pitnou vodu z primárního polypropylenu - prvoplastu bez příměsi recyklátu, tak jak je to u konstrukčního a technického polypropylenu. Výrobce dodává primární polypropylen v široké škále barev dle RAL a pouze u nádrží z primárního polypropylenu klient obdrží certifikát materiálu. Ten garantuje stoprocentní kvalitu, požadované fyzikálně - mechanické vlastnosti materiálu, které zajistí dlouhou životnost plastových nádrží vyrobených z tohoto typu plastu - více info zde

 

Nástavec revizního komínu a zamykání revizního komínu je možné objednat v sekci "Doplňkový sortiment".

 nadrz pro pitnou vodu DVOUPLASTOVA12

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádrže pro pitnou vodu dvouplášťová z certifikovaného PP
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 270 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čistírny odpadních vod Vladimír Krátký

Společnost Vladimír Krátký má dlouholetou tradici v oblasti plastové výroby. Jsme držitelem vlastního výrobního patentu a čistírny odpadních vod neboli čov nejen vyrábíme, ale také prodáváme! Dále se specializujeme na plastovou výrobou na zakázku a dokážeme z plastu na přání klienta vyrobit jakýkoliv výrobek. (Čistírny odpadních vod, Jímkyseptikyžumpy, Odlučovače ropných látek tuků, Revizní šachty, akumulační a přečerpávací nádrže, Čerpací šachty)

 

Po více než 990realizovaných montážích máme mnoho praktických zkušeností a dokážeme Vám pomoci vybrat vhodnou technologii, navrhnout vhodný způsob likvidace odpadních vod. Umíme poradit a ušetřit Váš čas i peníze. Na přání zákazníka zajišťujeme komplexní služby, dodávku na klíč od návržení vhodné technologie, výběr ideálního umístění, včetně vyžadovaných podkladů (vyřízení povolení, projektová dokumentace, hydroposudek). Samozřejmostí je zajistění dopravy, odborná montáž do připraveného výkopu (po dohodě je možné zajistit rovněž potřebný výkop nebo stavební dozor) a následný servis (včetně odběrů a analýzy vzorků).

Naším mottem je : "V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA".

Díky využití fyzikálních zákonů není třeba žádná řídící jednotka, která je nákladná, poruchová a zvyšuje provozní náklady. 

  • Příznivé ceny čistíren a kvalita přímo od výrobce
  • Více než 24 let funkční a v praxi ověřené výrobky
  • Snadná manipulace a montáž s čistírnou
  • Volitelný úhel nátoku a výtoku čistírny
  • Průtoková jednotka, která se nepřeplní není třeba předimenzovávat
  • Samonosné usazení bez potřeby obetonování
  • Nízké náklady na energii a min. obsluha
  • Vysoká účinnost čištění
  • Provoz čistírny odpadních vod bez výrazného zápachu


Čistírna odpadních vod
Potřebujete poradit?
Vladimír Krátký
+420 773 821 072 (Po-Ne 9:00 - 21:00)