Samonosná nádrž na pitnou vodu - objem 8 m³ z certifikovaného PP kruhová

Kód: PP8S
Novinka Český produkt
ZDARMAZDARMA
plastova nadrz na pitnou vodu z certifikovaneho plastu 1
46 620 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.8.2024

✅rychlá a jednoduchá instalace BEZ NUTNOSTI OBETONOVÁNÍ

✅široká nabídka příslušenství pro komplexní nakládání s dešťovou vodou

✅extrémně dlouhá životnost (několik generací)

✅jímka splňuje všechny požadavky ČSN a EN

✅100% vodotěsnost (certifikace)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis nádrže na pitnou vodu samonosné kruhové - 8 m³

Nádrž na pitnou vodu samonosná kruhová - objem 8 m³

Tato samonosná plastová nádrž na pitnou vodu se doporučuje instalovat do míst s klasickým podložím s lehkou sypkou zeminou, která obsahuje kameny a kamínky, kde není výskyt spodní vody. To umožňuje nejjednodušší a nejrychlejší způsob instalace. Na ztvrdlou, cca 15 cm vysokou, betonovou desku usadíte nádrž na pitnou vodu a po obvodu obsypete přesátou zeminou nebo pískem. Montážní návod k instalaci samonosné plastové nádrže naleznete zde.

Samonosné produkty není vhodné instalovat do míst s předpokládaným působením vnějších tlaků (blízkost pojezdových cest, vsakovací nádrže atd.), mohlo by dojít k jejich poškození. Statiku nádrže zajišťuje její konstrukce (plastové výztuhy horní desky, prstence a vnitřní vzpěry), kde maximální nosnost zeminy nad horní deskou je 30cm. Pokud by bylo potřeba plastovou samonosnou nádrž uložit hlouběji (např. z důvodu spádu nátokového potrubí), je nutné  nad nádrží na pitnou vodu vytvořit stavební opatření, které posoudí statik s ohledem na plánované zatížení horní strany. Po instalaci je samonosná plastová nádrž na pitnou vodu pouze pochozí.

Součástí nádrže na pitnou vodu je nátok a bezpečnostní přepad (DN 100-150 dle volby klienta), revizní komín o průměru 60 cm ve standartní výšce 30 cm a plastový krycí poklop. Po provedení objednávky Vám zašleme na emailovou adresu technický nákres (schéma), ve kterém uvedete požadovanou polohu, průměr nátoku, výškové umístění, výšku revizního komínu a případně další požadavky. Tento nákres zašlete na mail dodavatele pro další potřeby technika výroby. 

 

Aby byla manipulace se septikem snadná, je opatřen na úchyty - viz. montážní návod a technický nákres v sekci Certifikáty a montážní návody.

 

Technické parametry:

Objem 8000l / 8 m³

Výška 2200 mm

Vnější průměr 2300 mm

Výška výztuhy 10 cm

Revizní komín průměr 60 cm

Výška revizního komínu 30 cm

Váha 210 kg

 

K nádrži obdržíte veškeré potřebné dokumenty pro kolaudacitj. záruční list, protokol o 100% nepropustnosti a vodotěsnosti septiku, montážní návod a prohlášení o shodě. 

Jsme schopni ve spolupráci s partnerskou společností, zabývající se poradenstvím ve sféře dotací vám dodat vybranou podzemní nádrž na pitnou vodu a také zjistit, jestli splňujete veškeré požadavky dané SFŽP pro přidělení dotace. Dále vám vypracujeme povinný odborný posudek k dotaci, případně zajistíme její kompletní vyřízení.

 

Plastové samonosné jímky Kraťas plast jsou vyráběny z primárního polypropylenu - prvoplastu bez příměsi recyklátu, tak jak je to u konstrukčního a technického polypropylenu. Výrobce dodává  primární polypropylen v široké škále barev dle RAL a pouze u nádrží z primárního polypropylenu klient obdrží certifikát materiálu. Ten garantuje stoprocentní kvalitu, požadované fyzikálně - mechanické vlastnosti materiálu, které zajistí dlouhou životnost plastových nádrží vyrobených z tohoto typu plastu - více info zde

 

Nástavec revizního komínu a zamykání revizního komínu je možné objednat v sekci "Doplňkový sortiment".

nadoba na pitnou vodu 8 m3

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samonosné nádrže pro pitnou vodu z certifikovaného PP
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 210 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čistírny odpadních vod Vladimír Krátký

Společnost Vladimír Krátký má dlouholetou tradici v oblasti plastové výroby. Jsme držitelem vlastního výrobního patentu a čistírny odpadních vod neboli čov nejen vyrábíme, ale také prodáváme! Dále se specializujeme na plastovou výrobou na zakázku a dokážeme z plastu na přání klienta vyrobit jakýkoliv výrobek. (Čistírny odpadních vod, Jímkyseptikyžumpy, Odlučovače ropných látek tuků, Revizní šachty, akumulační a přečerpávací nádrže, Čerpací šachty)

 

Po více než 990realizovaných montážích máme mnoho praktických zkušeností a dokážeme Vám pomoci vybrat vhodnou technologii, navrhnout vhodný způsob likvidace odpadních vod. Umíme poradit a ušetřit Váš čas i peníze. Na přání zákazníka zajišťujeme komplexní služby, dodávku na klíč od návržení vhodné technologie, výběr ideálního umístění, včetně vyžadovaných podkladů (vyřízení povolení, projektová dokumentace, hydroposudek). Samozřejmostí je zajistění dopravy, odborná montáž do připraveného výkopu (po dohodě je možné zajistit rovněž potřebný výkop nebo stavební dozor) a následný servis (včetně odběrů a analýzy vzorků).

Naším mottem je : "V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA".

Díky využití fyzikálních zákonů není třeba žádná řídící jednotka, která je nákladná, poruchová a zvyšuje provozní náklady. 

  • Příznivé ceny čistíren a kvalita přímo od výrobce
  • Více než 24 let funkční a v praxi ověřené výrobky
  • Snadná manipulace a montáž s čistírnou
  • Volitelný úhel nátoku a výtoku čistírny
  • Průtoková jednotka, která se nepřeplní není třeba předimenzovávat
  • Samonosné usazení bez potřeby obetonování
  • Nízké náklady na energii a min. obsluha
  • Vysoká účinnost čištění
  • Provoz čistírny odpadních vod bez výrazného zápachu


Čistírna odpadních vod
Potřebujete poradit?
Vladimír Krátký
+420 773 821 072 (Po-Ne 9:00 - 21:00)