Retenční nádrž s čerpadlem a filtrací k obetonování - 12,5m³

Kód: RET12O2
ZDARMAZDARMA
retencni nadrz k obetonovani kruhova 12 5m 1
62 800 Kč
Skladem
Nástavec ?
Ponorné čerpadlo ?
Můžeme doručit do:
11.6.2024

✅Rychlá a jednoduchá instalace S NUTNOSTÍ OBETONOVÁNÍ 

✅Součástí je kvalitní čerpadlo a filtrace 

✅Filtr zachytne všechny nečistoty z okapu

✅Extrémně dlouhá životnost 

✅Nádrž splňuje všechny požadavky ČSN a EN

✅100% vodotěsnost (certifikace) 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis retenční nádrže s čerpadlem a filtrací kruhové k obetonování - 12,5 m³

Retenční nádrž s čerpadlem a filtrací kruhová k obetonování - objem 12,5 m³

Plastová retenční nádrž k obetonování se doporučuje instalovat spíše do svahovitého terénu nebo tam, kde se plánuje vyšší statické zatížení, resp. kde je hornaté podloží , bez výskytu spodní vody. Pokud se plánuje pojezd vozidel nad nádrží anebo v jejím blízkém okolí , je nutné, aby sílu betonu a železobetonové výztuhy zhodnotil statik a to s přihlédnutím na plánované zatížení. Statiku retenční nádrže zajišťuje její obetonování ze všech stran, nikoli konstrukce nádrže samotné.

Nedoporučuje se instalace plastové retenční nádrže k obetonování poblíž míst s vytékajícím vodním zdrojem anebo vsakovací nádrže. Tam by případně mohla  zasakovaná voda lokálně nahradit spodní vodu a tím poškodit nádrž. Na vytvrdlou, cca.15 cm vysokou, betonovou desku se retenční nádrž usadí a po celém obvodu i přes horní stranu obetonuje.

Celá sada se skládá z nádrže, horní desky, výztuhy, prstence, vzpěry, revizního komínu a krycího poklopu. Čerpadlo je umístěno v držáku a vede do ventilové šachty. Součástí je filtrační koš, který se usadí na nátokovou trubici. Čistící filtr je na dostupném místě kvůli pravidelnému čištění. Filtrační koš dokáže zachytit listí a další nečistoty z okapu.

Pro tento typ nádrže jsme vybrali dvě čerpadla, která se nejvíce hodí k parametrům retenční nádrže. 

Čerpadlo EASYPUMP E-DEEP 1200  

Prospekt EASYPUMP E-DEEP 1200 zde

Návod k použití EASYPUMP E-DEEP 1200 zde

 

Čerpadlo LEO LKS 1102SE-1 BOČNÍ SÁNÍ 

Prospekt  LEO LKS-1102SE-1 zde

Návod k použití LEO LKS-1102SE-1 zde

 

Čerpadla jsou velmi výkonná, slouží k čerpání vody bez malých nečistot. Jsou vhodná do nádrží, studní a pro zavlažovací systémy. Zachycení čerpadla je možné lankem.

Přečtěte si naše doporučení, které čerpadlo vybrat. 

Po provedení objednávky Vám zašleme na emailovou adresu technický nákres (schéma), ve kterém uvedete požadovanou polohu, průměr nátoku, výškové umístění, výšku revizního komínu a případně další požadavky. Tento nákres zašlete na mail dodavatele pro další potřeby technika výroby. 

 

Technické parametry:

Objem 12500l / 12,5 m³

Výška 3000 mm

Vnější průměr 2300 mm

Výška výztuhy 10 cm

Revizní komín průměr 60 cm

Výška revizního komínu 30 cm

Váha 200 kg

 

K nádrži obdržíte veškeré potřebné dokumenty pro kolaudaci, tj. záruční list, protokol o 100% nepropustnosti a vodotěsnosti septiku, montážní návod a prohlášení o shodě. 

Společnost Kraťas plast jako výrobce a dodavatel plastových nádrží  by vám chtěla nabídnout pomoc se snížením pořizovacích nákladů na retenční nádrž , a to získáním dotace z vypsaného dotačního programu "Dešťovka" – podrobné informace k programu naleznete zde.

Jsme schopni ve spolupráci s partnerskou společností, zabývající se poradenstvím ve sféře dotací vám dodat vybranou podzemní nádrž na dešťovou vodu a také zjistit, jestli splňujete veškeré požadavky dané SFŽP pro přidělení dotace. Dále vám vypracujeme povinný odborný posudek k dotaci, případně zajistíme její kompletní vyřízení.

Plastové nádrže Kraťas plast jsou vyráběny z primárního polypropylenu - prvoplastu bez příměsi recyklátu, tak jak je to u konstrukčního a technického polypropylenu. Výrobce dodává primární polypropylen v široké škále barev dle RAL a pouze u nádrží z primárního polypropylenu klient obdrží certifikát materiálu. Ten garantuje stoprocentní kvalitu, požadované fyzikálně - mechanické vlastnosti materiálu, které zajistí dlouhou životnost plastových nádrží vyrobených z tohoto typu plastu.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádrže na dešťovou vodu s čerpadlem pro zalévání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 200 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čistírny odpadních vod Vladimír Krátký

Společnost Vladimír Krátký má dlouholetou tradici v oblasti plastové výroby. Jsme držitelem vlastního výrobního patentu a čistírny odpadních vod neboli čov nejen vyrábíme, ale také prodáváme! Dále se specializujeme na plastovou výrobou na zakázku a dokážeme z plastu na přání klienta vyrobit jakýkoliv výrobek. (Čistírny odpadních vod, Jímkyseptikyžumpy, Odlučovače ropných látek tuků, Revizní šachty, akumulační a přečerpávací nádrže, Čerpací šachty)

 

Po více než 990realizovaných montážích máme mnoho praktických zkušeností a dokážeme Vám pomoci vybrat vhodnou technologii, navrhnout vhodný způsob likvidace odpadních vod. Umíme poradit a ušetřit Váš čas i peníze. Na přání zákazníka zajišťujeme komplexní služby, dodávku na klíč od návržení vhodné technologie, výběr ideálního umístění, včetně vyžadovaných podkladů (vyřízení povolení, projektová dokumentace, hydroposudek). Samozřejmostí je zajistění dopravy, odborná montáž do připraveného výkopu (po dohodě je možné zajistit rovněž potřebný výkop nebo stavební dozor) a následný servis (včetně odběrů a analýzy vzorků).

Naším mottem je : "V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA".

Díky využití fyzikálních zákonů není třeba žádná řídící jednotka, která je nákladná, poruchová a zvyšuje provozní náklady. 

  • Příznivé ceny čistíren a kvalita přímo od výrobce
  • Více než 24 let funkční a v praxi ověřené výrobky
  • Snadná manipulace a montáž s čistírnou
  • Volitelný úhel nátoku a výtoku čistírny
  • Průtoková jednotka, která se nepřeplní není třeba předimenzovávat
  • Samonosné usazení bez potřeby obetonování
  • Nízké náklady na energii a min. obsluha
  • Vysoká účinnost čištění
  • Provoz čistírny odpadních vod bez výrazného zápachu


Čistírna odpadních vod
Potřebujete poradit?
Vladimír Krátký
+420 773 821 072 (Po-Ne 9:00 - 21:00)