Filtr dešťové vody

Kód: 743
2 950 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.8.2024

✅ Filtr zachytne všechny nečistoty

✅ Nezanese se čerpadlo 

✅ Trvanlivější dešťová voda

✅ Rychlá a jednoduchá instalace 

✅ Dlouhá životnost 

✅ Prvotřídní materiál

✅ Osvědčená konstrukce Kraťas plast

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící filtr na dešťovou vodu se nachází v šachtě s poklopem. Filtr obsahuje koš, kde se zachytávají hrubé nečistoty. Retenční nádrž v kombinaci s čistícím filtrem dosahuje lepších výsledku kvality vody, voda zůstane trvanlivější delší dobu. Do nádrže se tak nedostane listí, mech a další nečistoty, které mohou zanést čerpadlo. Filtr na čištění je vyroben k prvotřídního polypropylenu. Skládá se z filtračního koše a filtrační vložky, která zastaví všechny nečistoty.Připojí se potrubí a tím se veškerá přitékající voda dostane přes filtr. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čistírny odpadních vod Vladimír Krátký

Společnost Vladimír Krátký má dlouholetou tradici v oblasti plastové výroby. Jsme držitelem vlastního výrobního patentu a čistírny odpadních vod neboli čov nejen vyrábíme, ale také prodáváme! Dále se specializujeme na plastovou výrobou na zakázku a dokážeme z plastu na přání klienta vyrobit jakýkoliv výrobek. (Čistírny odpadních vod, Jímkyseptikyžumpy, Odlučovače ropných látek tuků, Revizní šachty, akumulační a přečerpávací nádrže, Čerpací šachty)

 

Po více než 990realizovaných montážích máme mnoho praktických zkušeností a dokážeme Vám pomoci vybrat vhodnou technologii, navrhnout vhodný způsob likvidace odpadních vod. Umíme poradit a ušetřit Váš čas i peníze. Na přání zákazníka zajišťujeme komplexní služby, dodávku na klíč od návržení vhodné technologie, výběr ideálního umístění, včetně vyžadovaných podkladů (vyřízení povolení, projektová dokumentace, hydroposudek). Samozřejmostí je zajistění dopravy, odborná montáž do připraveného výkopu (po dohodě je možné zajistit rovněž potřebný výkop nebo stavební dozor) a následný servis (včetně odběrů a analýzy vzorků).

Naším mottem je : "V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA".

Díky využití fyzikálních zákonů není třeba žádná řídící jednotka, která je nákladná, poruchová a zvyšuje provozní náklady. 

  • Příznivé ceny čistíren a kvalita přímo od výrobce
  • Více než 24 let funkční a v praxi ověřené výrobky
  • Snadná manipulace a montáž s čistírnou
  • Volitelný úhel nátoku a výtoku čistírny
  • Průtoková jednotka, která se nepřeplní není třeba předimenzovávat
  • Samonosné usazení bez potřeby obetonování
  • Nízké náklady na energii a min. obsluha
  • Vysoká účinnost čištění
  • Provoz čistírny odpadních vod bez výrazného zápachu


Čistírna odpadních vod
Potřebujete poradit?
Vladimír Krátký
+420 773 821 072 (Po-Ne 9:00 - 21:00)