Nádrž na pitnou vodu k obetonování - objem 10,5m³ z certifikovaného PP kruhová

Kód: PP10O
Novinka Český produkt
ZDARMAZDARMA
plastova nadrz na pitnou vodu z certifikovaneho plastu 1
58 223 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.8.2024

✅rychlá a jednoduchá instalace 

✅široká nabídka příslušenství pro komplexní nakládání s dešťovou vodou

✅extrémně dlouhá životnost (několik generací)

✅nádrž splňuje všechny požadavky ČSN a EN

✅100% vodotěsnost (certifikace)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis nádrže na pitnou vodu k obetonování kruhové - 10,5 m³

Nádrž na pitnou vodu k obetonování  kruhová - objem 10,5 m³

Vzhledem k nižším pořizovacím nákladům, se nádrž na pitnou vodu k obetonování řadí k nejlevnějšímu typu podzemních plastových nádrží. Tato nádrž se doporučuje instalovat spíše do svahovitého terénu nebo tam, kde se plánuje vyšší statické zatížení, resp. kde je hornaté podloží, bez výskytu spodní vody. Pokud se plánuje pojezd vozidel nad nádrží anebo v jejím blízkém okolí, je nutné, aby sílu betonu a železobetonové výztuhy zhodnotil statik a to s přihlédnutím na plánované zatížení. Statiku nádrže na pitnou vodu zajišťuje její obetonování ze všech stran, nikoli konstrukce nádrže samotné.

Nedoporučuje se instalace plastové nádrže na pitnou vodu k obetonování poblíž míst s vytékajícím vodním zdrojem anebo vsakovací nádrže. Tam by případně mohla  zasakovaná voda lokálně nahradit spodní vodu a tím poškodit nádrž. Na vytvrdlou, cca. 15 cm vysokou, betonovou desku se nádrž na pitnou vodu usadí a po celém obvodu i přes horní stranu obetonuje. Montážní návod k instalaci plastové nádrže na pitnou vodu k obetonování naleznete zde

Součástí nádrže na pitnou vodu je nátok a bezpečnostní přepad (DN 100-150 dle volby klienta), revizní komín o průměru 60 cm ve standartní výšce 30 cm a plastový krycí poklop. Po provedení objednávky Vám zašleme na emailovou adresu technický nákres (schéma), ve kterém uvedete požadovanou polohu, průměr nátoku, výškové umístění, výšku revizního komínu a případně další požadavky. Tento nákres zašlete na mail dodavatele pro další potřeby technika výroby. 

Aby byla manipulace s jímkou snadná ,je opatřena na horní straně úchyty - viz. montážní návod a technický nákres v sekci Certifikáty a montážní návody.

 

Technické parametry:

Objem 10500l / 10,5 m³

Výška 2700 mm

Vnější průměr 2300 mm

Výška výztuhy 10 cm

Revizní komín průměr 60 cm

Výška revizního komínu 30 cm

Váha 180 kg

 

K nádrži na pitnou vodu obdržíte všechny potřebné dokumenty pro kolaudaci, tj záruční list ,protokol o 100% nepropustnosti a vodotěsnosti nádrže, montážní návod a prohlášení o shodě.

 

Jsme schopni ve spolupráci s partnerskou společností, zabývající se poradenstvím ve sféře dotací vám dodat vybranou podzemní nádrž na dešťovou vodu a také zjistit, jestli splňujete veškeré požadavky dané SFŽP pro přidělení dotace. Dále vám vypracujeme povinný odborný posudek k dotaci, případně zajistíme její kompletní vyřízení.

 

Společnost Kraťas plast vyrábí plastové nádrže na pitnou vodu z primárního polypropylenu - prvoplastu bez příměsi recyklátu, tak jak je to u konstrukčního a technického polypropylenu. Výrobce dodává primární polypropylen v široké škále barev dle RAL a pouze u nádrží z primárního polypropylenu klient obdrží certifikát materiálu. Ten garantuje stoprocentní kvalitu, požadované fyzikálně - mechanické vlastnosti materiálu, které zajistí dlouhou životnost plastových nádrží vyrobených z tohoto typu plastu - více info zde

 

Nástavec revizního komínu a zamykání revizního komínu je možné objednat v sekci "Doplňkový sortiment".

nadoba na pitnou vodu 10,5 m3

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádrže pro pitnou vodu k obetonování z certifikovaného PP
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 180 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čistírny odpadních vod Vladimír Krátký

Společnost Vladimír Krátký má dlouholetou tradici v oblasti plastové výroby. Jsme držitelem vlastního výrobního patentu a čistírny odpadních vod neboli čov nejen vyrábíme, ale také prodáváme! Dále se specializujeme na plastovou výrobou na zakázku a dokážeme z plastu na přání klienta vyrobit jakýkoliv výrobek. (Čistírny odpadních vod, Jímkyseptikyžumpy, Odlučovače ropných látek tuků, Revizní šachty, akumulační a přečerpávací nádrže, Čerpací šachty)

 

Po více než 990realizovaných montážích máme mnoho praktických zkušeností a dokážeme Vám pomoci vybrat vhodnou technologii, navrhnout vhodný způsob likvidace odpadních vod. Umíme poradit a ušetřit Váš čas i peníze. Na přání zákazníka zajišťujeme komplexní služby, dodávku na klíč od návržení vhodné technologie, výběr ideálního umístění, včetně vyžadovaných podkladů (vyřízení povolení, projektová dokumentace, hydroposudek). Samozřejmostí je zajistění dopravy, odborná montáž do připraveného výkopu (po dohodě je možné zajistit rovněž potřebný výkop nebo stavební dozor) a následný servis (včetně odběrů a analýzy vzorků).

Naším mottem je : "V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA".

Díky využití fyzikálních zákonů není třeba žádná řídící jednotka, která je nákladná, poruchová a zvyšuje provozní náklady. 

  • Příznivé ceny čistíren a kvalita přímo od výrobce
  • Více než 24 let funkční a v praxi ověřené výrobky
  • Snadná manipulace a montáž s čistírnou
  • Volitelný úhel nátoku a výtoku čistírny
  • Průtoková jednotka, která se nepřeplní není třeba předimenzovávat
  • Samonosné usazení bez potřeby obetonování
  • Nízké náklady na energii a min. obsluha
  • Vysoká účinnost čištění
  • Provoz čistírny odpadních vod bez výrazného zápachu


Čistírna odpadních vod
Potřebujete poradit?
Vladimír Krátký
+420 773 821 072 (Po-Ne 9:00 - 21:00)