Čistírna odpadních vod + Retenční nádrž

Kód: SET
Akce Český produkt
ZDARMAZDARMA
covka+ jimka
1 Kč
Skladem
Domovní čistírna odpadních vod ?
Retenční nádrž * Velikost ?
Můžeme doručit do:
1.8.2024

✔️Osvědčení o certifikaci 

✔️Vysoká účinnost čištění

✔️Úspora za akční set

✔️Rychlé dodání 

✔️Dlouhá životnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše ČOV je vyrobena z prvotřídního polypropylenu, což zaručuje její vysokou kvalitu a odolnost. Navíc, díky svému designu, dokáže správně fungovat i v případě výpadku dodávky elektrické energie.

Díky plastové samonosné konstrukci čističky není potřeba složité a nákladné stavební přípravy při její instalaci. To vede k úspoře nákladů za stočné nebo vývozy kalu fekálním vozem. Naše čistírny odpadních vod jsou spolehlivé a bez zápachu, což zaručuje jejich efektivní a příjemný provoz.

Naše ČOV je určena pro čištění odpadních vod z malých individuálních zdrojů znečištění, jako jsou rodinné domy se zatížením od 2 osob. Po čištění je možné vyčištěnou vodu vypustit do kanalizace, řeky nebo potoka, nebo ji recyklovat a využít například pro zavlažování.

Technické údaje a nákresy jsou k dispozici pro jednotlivé modely ČOV s různou kapacitou a výkonem. Instalace čističky odpadních vod je jednoduchá a provádí se pod úrovní terénu, s připraveným výkopem a vhodným podkladem.

Naše samonosná plastová retenční nádrž je ideální pro instalaci v místech s klasickým podložím obsahujícím kameny a kamínky, kde není spodní voda. Je snadno a rychle instalovatelná na ztvrdlou betonovou desku s pomocí přesáté zeminy nebo písku. Nádrž je pevná díky své konstrukci a není vhodná pro instalaci v oblastech s vnějším tlakem (např. pojezdové cesty, vsakovací nádrže).

Maximální nosnost zeminy nad horní deskou je 30 cm, ale pokud je potřeba nádrž uložit hlouběji, je nutné posoudit statikou a přijmout příslušná stavební opatření. Nádrž obsahuje nátok, bezpečnostní přepad, revizní komín a plastový krycí poklop. Technický nákres s požadovanými parametry je zasílán klientovi pro další postup.

Naše retenční nádrž na dešťovou vodu je vhodná pro sběr a uchování dešťové vody a poskytuje spolehlivé a efektivní řešení pro využití tohoto zdroje.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční sety
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čistírny odpadních vod Vladimír Krátký

Společnost Vladimír Krátký má dlouholetou tradici v oblasti plastové výroby. Jsme držitelem vlastního výrobního patentu a čistírny odpadních vod neboli čov nejen vyrábíme, ale také prodáváme! Dále se specializujeme na plastovou výrobou na zakázku a dokážeme z plastu na přání klienta vyrobit jakýkoliv výrobek. (Čistírny odpadních vod, Jímkyseptikyžumpy, Odlučovače ropných látek tuků, Revizní šachty, akumulační a přečerpávací nádrže, Čerpací šachty)

 

Po více než 990realizovaných montážích máme mnoho praktických zkušeností a dokážeme Vám pomoci vybrat vhodnou technologii, navrhnout vhodný způsob likvidace odpadních vod. Umíme poradit a ušetřit Váš čas i peníze. Na přání zákazníka zajišťujeme komplexní služby, dodávku na klíč od návržení vhodné technologie, výběr ideálního umístění, včetně vyžadovaných podkladů (vyřízení povolení, projektová dokumentace, hydroposudek). Samozřejmostí je zajistění dopravy, odborná montáž do připraveného výkopu (po dohodě je možné zajistit rovněž potřebný výkop nebo stavební dozor) a následný servis (včetně odběrů a analýzy vzorků).

Naším mottem je : "V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA".

Díky využití fyzikálních zákonů není třeba žádná řídící jednotka, která je nákladná, poruchová a zvyšuje provozní náklady. 

  • Příznivé ceny čistíren a kvalita přímo od výrobce
  • Více než 24 let funkční a v praxi ověřené výrobky
  • Snadná manipulace a montáž s čistírnou
  • Volitelný úhel nátoku a výtoku čistírny
  • Průtoková jednotka, která se nepřeplní není třeba předimenzovávat
  • Samonosné usazení bez potřeby obetonování
  • Nízké náklady na energii a min. obsluha
  • Vysoká účinnost čištění
  • Provoz čistírny odpadních vod bez výrazného zápachu


Čistírna odpadních vod
Potřebujete poradit?
Vladimír Krátký
+420 773 821 072 (Po-Ne 9:00 - 21:00)