Jímka samonosná kruhová - 4m³

Kód: JK4S
Akce Český produkt
22 810 Kč
Skladem
Držák na čerpadlo ?
Nástavec ?
Můžeme doručit do:
1.8.2024

✅Osvědčená a patentovaná konstrukce Kraťas plast

✅Rychlá a jednoduchá instalace bez nutnosti obetonování

✅Extrémně dlouhá životnost (několik generací)

✅Splňuje všechny požadavky ČSN A EN

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis jímky ( žumpy ) samonosné kruhové - 4 m³

Jímka ( žumpa ) na dešťovou vodu samonosná kruhová - objem 4 m³

Tato samonosná plastová jímka ( žumpa ) se doporučuje instalovat do míst s klasickým podložím s lehkou sypkou zeminou, která obsahuje kameny a kamínky, kde není výskyt spodní vody. To umožňuje nejjednodušší a nejrychlejší  způsob instalace. Na ztvrdlou, cca. 15 cm vysokou, betonovou desku usadíte jímku ( žumpu ) a po obvodu obsypete přesátou zeminou nebo pískem. Montážní návod k instalaci samonosné plastové nádrže naleznete zde.

Samonosné produkty není vhodné instalovat do míst s předpokládaným působením vnějších tlaků (blízkost pojezdových cest, vsakovací nádrže atd.),mohlo by dojít k jejich poškození. Statiku nádrže zajišťuje její konstrukce (plastové výztuhy horní desky, prstence a vnitřní vzpěry), kde maximální nosnost zeminy nad horní deskou je 30cm. Pokud by bylo potřeba plastovou samonosnou nádrž uložit hlouběji (např. z důvodu spádu nátokového potrubí), je nutné  nad jímkou ( žumpou ) vytvořit stavební opatření, které posoudí statik s ohledem na plánované zatížení horní strany. Po instalaci je samonosná plastová jímka ( žumpa ) pouze pochozí.

Součástí jímky ( žumpy ) je nátok a bezpečnostní přepad (DN 100-150 dle volby klienta), revizní komín o průměru 60cm ve standartní výšce 30cm a plastový krycí poklop. Po provedení objednávky Vám zašleme na  emailovou adresu technický nákres (schéma), ve kterém uvedete požadovanou polohu, průměr nátoku, výškové umístění, výšku revizního komínu a případně další požadavky. Tento nákres zašlete na mail dodavatele pro další potřeby technika výroby. 

 

Aby byla manipulace se septikem snadná, je opatřen na úchyty - viz. montážní návod a technický nákres v sekci Certifikáty a montážní návody.

 

Technické parametry:

Objem 4000l / 4 m³

Výška 1500 mm

Vnější průměr 1900 mm

Výška výztuhy 10 cm

Revizní komín průměr 60 cm

Výška revizního komínu 30 cm

Váha 135 kg

 

K nádrži obdržíte veškeré potřebné dokumenty pro kolaudaci, tj. záruční list, protokol o 100% nepropustnosti a vodotěsnosti septiku, montážní návod a prohlášení o shodě. 

Společnost Kraťas plast jako výrobce a dodavatel plastových nádrží by vám chtěla nabídnout pomoc se snížením pořizovacích nákladů na jímku ( žumpu ), a to získáním dotace z vypsaného dotačního programu "Dešťovka" – podrobné informace k programu naleznete zde.

Jsme schopni ve spolupráci s partnerskou společností, zabývající se poradenstvím ve sféře dotací vám dodat vybranou podzemní nádrž na dešťovou vodu a také zjistit, jestli splňujete veškeré požadavky dané SFŽP pro přidělení dotace. Dále vám vypracujeme povinný odborný posudek k dotaci, případně zajistíme její kompletní vyřízení.

 

Plastové samonosné jímky Kraťas plast jsou vyráběny z primárního polypropylenu - prvoplastu bez příměsi recyklátu, tak jak je to u konstrukčního a technického polypropylenu. Výrobce dodává primární polypropylen v široké škále barev dle RAL a pouze u nádrží z primárního polypropylenu klient obdrží certifikát materiálu. Ten garantuje stoprocentní  kvalitu, požadované fyzikálně - mechanické vlastnosti materiálu, které zajistí dlouhou životnost plastových nádrží vyrobených z tohoto typu plastu - více info zde

 

Nástavec revizního komínu a zamykání revizního komínu je možné objednat v sekci "Doplňkový sortiment".

 web jimka. sam 4m3

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyvážecí jímka samonosná
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 135 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čistírny odpadních vod Vladimír Krátký

Společnost Vladimír Krátký má dlouholetou tradici v oblasti plastové výroby. Jsme držitelem vlastního výrobního patentu a čistírny odpadních vod neboli čov nejen vyrábíme, ale také prodáváme! Dále se specializujeme na plastovou výrobou na zakázku a dokážeme z plastu na přání klienta vyrobit jakýkoliv výrobek. (Čistírny odpadních vod, Jímkyseptikyžumpy, Odlučovače ropných látek tuků, Revizní šachty, akumulační a přečerpávací nádrže, Čerpací šachty)

 

Po více než 990realizovaných montážích máme mnoho praktických zkušeností a dokážeme Vám pomoci vybrat vhodnou technologii, navrhnout vhodný způsob likvidace odpadních vod. Umíme poradit a ušetřit Váš čas i peníze. Na přání zákazníka zajišťujeme komplexní služby, dodávku na klíč od návržení vhodné technologie, výběr ideálního umístění, včetně vyžadovaných podkladů (vyřízení povolení, projektová dokumentace, hydroposudek). Samozřejmostí je zajistění dopravy, odborná montáž do připraveného výkopu (po dohodě je možné zajistit rovněž potřebný výkop nebo stavební dozor) a následný servis (včetně odběrů a analýzy vzorků).

Naším mottem je : "V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA".

Díky využití fyzikálních zákonů není třeba žádná řídící jednotka, která je nákladná, poruchová a zvyšuje provozní náklady. 

  • Příznivé ceny čistíren a kvalita přímo od výrobce
  • Více než 24 let funkční a v praxi ověřené výrobky
  • Snadná manipulace a montáž s čistírnou
  • Volitelný úhel nátoku a výtoku čistírny
  • Průtoková jednotka, která se nepřeplní není třeba předimenzovávat
  • Samonosné usazení bez potřeby obetonování
  • Nízké náklady na energii a min. obsluha
  • Vysoká účinnost čištění
  • Provoz čistírny odpadních vod bez výrazného zápachu


Čistírna odpadních vod
Potřebujete poradit?
Vladimír Krátký
+420 773 821 072 (Po-Ne 9:00 - 21:00)